Průběh výzev

17. března 2014 v 19:04 |  Servis


1) Do tématu měsíce můžete přispívat celý kalendářní měsíc, poté se téma uzavírá a začíná hlasování. To potrvá týden, pak skončí a výsledky se zveřejní ve stejném článku. Nejlepší práce dostanou malou odměnu v podobě minidiplomu, který se spolu s odkazem na jejich práci vystaví v sekci Highlight.

Osobní minidiplom se udílí pro vítěze ankety a pro vítěze "ceny poroty". Všichni ostatní nepřijdou zkrátka - dostanou účastnický diplom, které budou moci sbírat. V plánu je i vyhodnocení nejaktivnějších respektive nejpravidelnějších účastníků apod.

Pokud do tématu měsíce nepřijde žádný výtvor, hlasování ani vyhlášení neproběhne a téma se uzavře. Pokud přijde jen jeden výtvor, automaticky získává minidiplom měsíce ve formě "jediný statečný".

2) Do Minivýzvy se můžete přihlásit kdykoli, challenge se neuzavírají. Každý týden se vyhlašuje nová. Spolu s vyhlášením nové výzvy se vyhodnocuje předchozí. Nejzajímavější práce vybere velký šéf a vystaví do hlavičky článku jméno autora s odkazem na dané dílo. Po prvním vyhodnocení následují ještě další kola, jak budou práce přibývat. Další vyhodnocení se ale provádí nepravidelně. Všichni kdo přispějí, si budou vždy moci stáhnout univerzální účastnické minidiplomy, které se dají sbírat jako fešné puzzle.

Minivýzvy mohou být občas vyhlášeny pouze pro nějakou uměleckou sekci - např. jen pro literáty, pouze pro fotografy, pouze pro kreslíře… Vždycky to bude ve výzvě zřetelně napsané. Vyhlášeny mohou být také různé speciální typy výzev, pravidla budou vždy specifikována u článku.

Všichni kdo přispějí, si budou vždy moci stáhnout univerzální účastnické minidiplomy, které se dají sbírat jako fešné puzzle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama