Pravidla

17. března 2014 v 19:03 |  Servis


1) Do komentářů ke článku s vyhlášeným tématem přidejte funkční odkaz na vaše dílo. Může to být jak odkaz na článek s dílem nebo jen link na daný dokument/obrázek. Můžete přidat do komentáře také jakýkoli popisek k dílu, prostě cokoli budete chtít světu sdělit. Přispět můžete s novým i starým výtvorem, je to jedno. Když nebude odkaz fungovat nebo někdo práskne, že dílo není vaše, je to jako se nepřihlásit.

2) Do každé výzvy můžete zaslat zcela libovolnou tvorbu. Jakýkoli způsob ztvárnění tématu se počítá. Spisy jako epigramy, epitafy i romány, básně, grafika včetně třeba layoutů, fotografie, sochařina, modelína, šití… Chlubte se, s čím chcete, dokud je to v mezích zákona.

3) Vlastní web nebo blog není podmínkou účasti. Jen musíte dílo někam nahrát. Využít můžete blog, web, google docs, libovolný image hosting, socka sítě (nezapomeňte vždy nastavit příspěvek jako veřejný).

4) Jakákoli omezení, co se týče národností, věku a všeho dalšího, neexistují - můžete být kdokoli. Ani jazyk není důležitý - anglicky, česky, slovensky, případně německy vám rozumět budeme, zbytek bude asi horší, ale kdo má chuť, jen do toho.

V případě, že bude mít challenge speciální pravidla nebo omezení, budou všechna upřesnění připsaná v zadání ve článku. Může se stát, že přijde nějaká specialitka ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama